+487 863 757
Hlavní > Ke stažení

Instalační balíček

Instalační balíček programu Hlasování SVJ (velikost cca 18MB) ( ke stažení klikněte). Lze instalovat a vyzkoušet bez nutnosti registrace či pořízení licence. Po instalaci se vždy při spuštění programu kontroluje, zda není k dispozici novější verze, pokud ano, program uživatele upozorní.

Při instalaci se můžete setkat s různými hlášeními, kterými se operační systém snaží zajistit, aby do počítače nebyl nainstalován škodlivý software. Pokud nejste zcela srozuměni s obvyklým postupem instalace, připravili jsme návod, který Vás postupem instalace bezpečně provede.

Návod, jak program instalovat a jak reagovat na hlášky operačního systému (ke stažení klikněte).

Cvičná demo data

Chcete-li si snadno vyzkoušet program s naplněnými daty, připravili jsme vzorová demonstrační data kompletního shromáždění včetně zápisu. Stáhnout si je můžete zde: Demo data SVJ do 5 jednotek (klikněte pravým tlačítkem a zvolte Uložit odkaz jako ... nebo Uložit cíl jako ...). Po instalaci a spuštění Hlasování SVJ zvolte v nabídce Shromáždění položku Otevřít a vyberte tento stažený soubor.

Dokumentace k programu

Doporučujeme především metodickou příručku k programu, která Vás jednoduše provede krok za krokem používáním programu. Ke stažení je zde: Dokumentace programu - metodika

Další dokumentace k programu ke stažení: Dokumentace programu - help 

Vzorové formáty souborů

Chcete-li experimentovat, můžete využít připravených vzorových dat (formátů). Jde o soubory, které ilustrují schopnosti programu Hlasování SVJ při komunikaci s jinými aplikacemi (klikněte na odkaz pravým tlačítkem a zvolte Uložit odkaz jako ... nebo Uložit cíl jako ...). Po stažení použijte soubor v příslušné úloze programu Hlasování SVJ.

Importy jednotek (stažený soubor použijte v některé z úloh Import jednotek):

Vzor souboru - import jednotek z Katastru nemovitostí
Vzor souboru - import jednotek ze souboru typu CSV (MS Excel)
Vzor souboru - import jednotek z programu SSB2000

Importy osnovy programu jednání (stažený soubor použijte na záložce Program - ikona Importovat):

Vzor souboru - import programu jednání ze souboru aplikace MS Word (docx)
Vzor souboru - import programu jednání ze souboru aplikace WordPad (rtf)
Vzor souboru - import programu jednání ze souboru aplikace WordPad - zjednodušená verze (rtf)
Vzor souboru - import programu jednání ze souboru aplikace Notepad (txt)

Ukázky pracovní plochy programu

ukázky pracovní plochy ukázky pracovní plochy ukázky pracovní plochy ukázky pracovní plochy ukázky pracovní plochy ukázky pracovní plochy ukázky pracovní plochy ukázky pracovní plochy ukázky pracovní plochy