+487 863 757
Hlavní > Ceník

Ceník licencí

Díky programu Hlasování SVJ můžete připravovat program, návrhy usnesení, hlasovací lístky či podklady pro hlasování "Per rollam" kdykoliv. A na schůzi se soustředit na projednávání a zaznamenávat hlasování. O všechno ostatní se software postará.

licence do 50 jednotek
licence do 500 jednotek
licence do 2000 jednotek

   502,15 Kč
1 512,50 Kč
4 573,80 Kč
Žádné měsíční poplatky !!!


Ceny jsou uvedeny bez DPH.

V demoverzi (program bez instalované licence) lze pracovat bez omezení, maximálně však s pěti jednotkami.

Co přesně se rozumí licencí a instalací

Program můžete nainstalovat do libovolného počtu počítačů. Ale ... pro každé SVJ, které chcete v programu zpracovávat, je třeba pořídit licenci odpovídající velikosti SVJ (počtu jednotek). Spravujete-li tedy pouze jedno SVJ, postačuje jedna licence, přičemž program obvykle nainstalujete do notebooku, se kterým chodíte na schůzi (shromáždění).

Pokud chcete spravovat více SVJ, je třeba pořídit odpovídající počet licencí. A pokud chcete pracovat na více počítačích, je třeba je příslušnými licencemi vybavit také.

Není to vůbec složité a program Vám s licencováním pomůže. Kdykoliv je možno v položce „Nápověda“ – „Objednávka licencí programu“ vygenerovat a odeslat objednávku s požadovaným počtem licencí s vyjmenováním konkrétních SVJ, specifikovaných identifikačními čísly (IČ) a počtem jednotek v rozsahu do 50, 500 či 2000.

Na základě objednávky odešleme zálohovou fakturu a po obdržení úhrady odešleme na určený e-mail soubory s aktivačními klíči pro jednotlivá SVJ. Soubory s aktivačními klíči nahrajte do podadresáře aplikace „Licence“, obvykle „C:\Program Files (x86)\Hlasování SVJ\Licence“. Při spuštění si program Hlasování SVJ načte aktivační klíče v adresáři a umožní pracovat s aktivovanými SVJ.

Co je důležité

Je třeba vystavovat objednávku licencí z počítače, na kterém budou aktivační klíče uloženy, neboť aktivační klíče obsahují údaje o hardware pro omezení přenositelnosti klíčů. Řečeno česky: objednávku licence pro konkrétní SVJ vždy vystavujte na počítači, na kterém chcete program užívat.

Máte zájem o další informace?

Kontaktujte nás a my Vám je rádi poskytneme. Můžete je také nalézt v diskusním fóru k programu Hlasování SVJ, v metodické příručce nebo nápovědě k programu.

Pro dotaz můžete využít i tento formulář

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Text zprávy:
Součet čísel 7 a 7: